Dbamy o szczegóły

 

 

Sierockie Szczyty

z myślą o Twoich pociechach

 

 

Sierockie Szczyty

 

Regulamin

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu . Istnieje możliwość pozostawienia bagażu po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

 

2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w terminie 5 dni od daty rezerwacji. Nie dokonanie wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi i wynosi 50% wartości pobytu.

 

Zadatek należy wpłacić na konto:

 

Tytuł płatności: imię i nazwisko (podane podczas rezerwacji)

Kwota: jeśli nie ustalono, to zadatek w wysokości ok. 50%.

Na wpłaty oczekujemy 5 dni od dokonania rezerwacji. 

 

3. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.

 

4.Opłatę za cały pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu (gotówką).

 

5. Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

 

6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00. W przypadku nienależytego zachowania lub naruszenia ciszy nocnej, wynajmujący poniosą odpowiednie konsekwencje.

 

7. Wszelkie zauważone w pokoju usterki należy zgłaszać w dniu przyjazdu po zakwaterowaniu ,  ponieważ  goście odpowiadają materialnie za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia.

 

8. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz i nie pozostawianie cennych rzeczy - nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie całego obiektu. Opłata za zagubienie klucza wynosi 100 zł. Za zgubienie pilota od telewizora opłata wynosi 80 zł.

 

9. Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju tylko za wiedzą i zgodą właściciela obiektu. Gość obiektu nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych. W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu.

 

10. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

 

11. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz używania otwartego ognia.

 

12.  Za bezpieczeństwo i  zachowanie dzieci na terenie obiektu i wokół niego  odpowiadają rodzice lub opiekunowie.

 

13. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do domu.

 

14. Poruszanie się po obiekcie w butach narciarskich jest niedozwolone.

 

15. Na terenie obiektu udostępniamy bezpłatny internet Wifi. Nieprawidłowe działanie z przyczyn niezależnych od właściciela nie skutkuje obniżeniem opłaty za nocleg.

Sierockie Szczyty

 

 Sierockie 36 A

 

Tel   608-176-209

 

e-mail  biuro@sierockieszczyty.pl